INTERSOLAR EUROPE 2017

ХАЗ «ВЛАДАР» взяв участь в роботі міжнародної виставки INTERSOLAR EUROPE 2017, яка проходила з 31 травня по 2 червня в Мюнхені, Німеччина.

В ході виставки «Владар» представив свою продукцію, в тому числі герметичні батареї OPzV та OPzV Block, малообслуговувані батареї OPzS та ROPzS, універсальний комплекс для живлення домашніх й офісних електросистем VLADAR SOLARBOX. Також, вперше була представлена ​​новітня серія інтелектуальних інверторів VLADAR UNIVERT.

Електронні силові комплекси VLADAR SOLARBOX і VLADAR UNIVERT, розроблені з урахуванням сучасних вимог ринку, оснащені цілим рядом інтелектуальних модулів, які відстежують стан всієї системи, включаючи акумуляторні батареї, зовнішню мережу та фотовольтаїчні установку, і забезпечують оптимальний стан. Спеціально створені програми, що керують комплексами, роблять їх експлуатацію дуже простою і зручною для користувача.

Ми вдячні всім гостям нашого стенду і сподіваємося на успішне продовження спілкування.

INTERSOLAR EUROPE – найбільша в світі виставка, присвячена сонячній енергетиці та супутнім галузям промисловості, яка проходить в Мюнхені, Німеччина. Щорічно у виставці беруть участь понад 1000 компаній з усього світу.